"Marek mi je k dispozici vždy, když potřebuji řešit jakékoliv své osobní či firemní finanční otázky. Využívám jeho služeb v oblasti investic a bez váhání doporučuji jeho profesionální servis svému okolí. Oceňuji u něj kombinaci odborného přístupu s nadstandardně lidským. Jakožto bývalý šéfredaktor finančních časopisů mohu potvrdit, že je u Marka vždy na prvním místě klient. A to rozhodně nebývá pravidlem."
"Mohu doporučit Marka jako specialistu na oblast financí. Vždy mi dobře poradil a řadím se tak mezi jeho spokojené zákazníky."
"Marek je opravdu frajer v dobrém slova smyslu. Dělá svoji práci srdcem a hlavně, ví proč ji dělá. Proto ho baví a je to vidět na jeho výsledcích. Díky Marku za spolupráci."
"Když někomu svěřujete své finance, chcete mít jistotu. Mou důvěru Marek nikdy nezklamal, právě naopak. Pokud potřebuji poradit, vím, kam mám zavolat ;) Marku, díky! :)"
"Marek je trpělivý a pečlivý. I když nejsem na finance a čísla obecně žádný expert, s Markem vždycky dojdeme k tomu, že problematice financí, která je aktuální, porozumím. Mám v něho velkou důvěru. Kromě těchto obecných věcí mám vyzkoušené Markem doporučené produkty a nejenže průkazně na účtu zhodnocuji své finance, ale mám také pocit, že disponuji s penězi, jak nejlépe mohu. Předností, které si cením, je to, že mě jako finanční poradce nikdy do ničeho nenutil a trpělivě vysvětloval. Určitě je potřeba používat nadále vlastní rozum, ale Marek mi správné zacházení s penězi usnadňuje a nedovolí mi něco zanedbat. Tímto zároveň děkuji za trpělivost :)"
"Vstřícné a přátelské jednání. Profesionální přístup."
Marek je zapálený obchodník, který se ovšem snaží pro své klienty vybrat to nej, co mu jeho portfolio nabízí."
"Marek se mi vždy věnuje ať mám jakkoliv záludné požadavky a vždy ví, nebo je schopen najít odpovědi. Nabízí pouze seriozní jednání za účelem společné pomoci. Doporučuji."
"Marek rozumie tomu co robi a je v tom profik. Dokaze poradit tak aby som si vybral to, co potrebujem. Diky draku."
"Marek Odehnal mi spravuje finance již několik a jsem naprosto spokojen. Vždy mi navrhl ideální řešení - adekvátní mé aktuální finanční situaci (pojištění, spoření, životní pojištění, úvěr...). Dnes řešíme můj investiční plán. Můžu jen doporučit."
"Marek je opravdovým odborníkem v oboru. Mám s ním skvělou zkušenost v oblasti investic. Doporučuji"
"Marek je správný člověk na správném místě. Vždy velmi rád poradí a najde řešení, které je pro klienta v dané situaci nejlepší."
"S Markem jsem velice spokojen. Cenim si predevsim jeho rozhled a schopnost vybrat spravne reseni pro me, jakozto klienta. Velmi si tez vazim jeho snahy zaridit, ci vykominikovat, vse hned, jak je to mozne."
"S Markem spolupracuji už od roku 2013. Staral se mi o několik finančních/pojistných produktů, dnes o investiční portfolio, a jsem maximálně spokojený. Vždy poradil a pomohl v mém zájmu. Za mě doporučuji."
"Staněk vymyslí - Marek zařídí. Vždy, efektivně, bez keců... pouze s hromadou dobrých rad a návrhů na vylepšení. Jsem velice spokojený a všude, kde můžu, tak Marka doporučuji dále. Jen tak dál!"
"Marek je profesionál a je radost s ním spolupracovat."
"Marek mi byl doporučen mým známým a má očekávání splnil na jedničku. Je profesionální, rychlý v komunikaci a ochotný vše vysvětlit. Na schůzky chodí pečlivě připravený. Je vidět, že je do svého oboru zapálený a tato práce ho baví."
"Velmi dobrá komunikace. Marek je opravdový odborník a jsem rád, že mi nejdřív pomohl vybrat vhodné řešení pojištění a nyní i investic."
"Práci Marka Odehnala hodnotím velmi kladně. Je to člověk, kterého evidentně jeho práce baví. Je to vidět v jednání s klientem, na které je vždy velmi dobře připraven. Nastavovali jsme spolu dříve úvěr a životní pojištění a jsem spokojená. Nejenže mi vysvětlil pojmy, které se dané smlouvy týkaly, ale i úskalí těchto smluv. Jako přídatnou hodnotu vidím, že na každého klienta nahlíží zvlášť a smlouvu mu "šije" na míru. V současnosti s ním řeším své investice, protože mě přesvědčil o svých kvalitách. Rozhodně doporučuji."
"S Markem spolupracuji téměř 3 roky. Oceňuji na něm, že umí poradit věcně a srozumitelně a složité investiční nástroje umí vysvětlit v několika příkladech. Je také první finanční poradce, který mě poslouchá, rozumí mým potřebám a nenutí mně něco, co nechci nebo čemu nevěřím. Naprostá spokojenost :)"
"Marek jako jeden z mála poradců v ČR skutečně rozumí problematice investic a svěřenských fondů. Jako základní kámen jakékoliv spolupráce mezi klientem a poradcem je důvěra a tu při spolupráci s Markem vždycky mám. Každý nový klient se může spolehnout na kvalitní službu, kterou od Marka získá. Vřele doporučuji."

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

"JAK INVESTUJÍ SVĚTOVÍ MILIARDÁŘI?"

zpracováním osobních údajů