Investiční poradenství je pro mě posláním. Prací, koníčkem i vášní. Navzdory teprve krátké samostatné profesionální dráze s výhradně investičním zaměřením (necelé 2 roky, předtím 5 let komplexní finanční poradenství v relativně velké poradenské firmě) já sám osobně investuji už přes 5 let. Do akcií, dluhopisů a nemovitostí.

Proto se systematicky vzdělávám i ve volném čase a tyto poznatky pak využívám jak v klientských portfoliích, tak ve svém vlastním. Díky poctivé práci a nadprůměrným příjmům v minulých letech a moudrým investičním rozhodnutím se mi podařilo stále v poměrně mladém věku vybudovat majetek, který mi už dnes přináší nemalý pasivní příjem.

Zároveň s tím ale každý den cítím obrovskou zodpovědnost. Musím být extrémně pečlivý, mít jasný úsudek a rozhodovat se racionálně. A toto pak přináším i svým klientům - osobní příklad a vcítění se do jejich role (člověk se značným majetkem), zkušenosti, znalosti a morální kredit, které jim umožní v noci v klidu spát. Ví totiž, že o jejich peníze je dobře postaráno.

Můj honorář je plně transparentní a hrazen přímo vámi. Platíte si tak expertízu jako u advokáta nebo daňového poradce. Neprodávám vám žádné produkty a nepobírám žádné další odměny. Od nikoho. 

Pokud vám předcházející řádky zní jako to, co dlouho hledáte a zároveň disponujete kapitálem, na kterém se má přidaná hodnota projeví, pojďme se sejít a pokud si sedneme i lidsky, rád s vámi navážu oboustranně přínosnou spolupráci

 

ROZHOVOR O MÉ PROFESNÍ DRÁZE A SPECIALIZACI POUZE NA INVESTICE V YOUTUBE POŘADU MICHALA KUZNĚCOVA

Marek Odehnal
8
let zkušeností v oboru (5 let komplexní finanční poradenství, 3 roky specializace pouze na investice)
30000000
Kč investic ve správě
31
klientů na investice

Proč právě se mnou?

Osobní investiční příklad

U všech řešení jdu vlastním příkladem. I objemem vlastního majetku pro vás budu rovnocenným partnerem. Dokážu se tak vcítit do toto, jak o svém jmění přemýšlíte.

Vzdělání

Znalosti investičního specialisty jsou nekonečná cesta. Pravidelně a systematicky se vzdělávám včetně řady konferencí a kurzů v Praze. Nikdy tak odborně "nezakrním". 

Flexibilita

Žijeme v 21. století a proto jsou schůzky přes Skype apod. stejně samozřejmé, jako osobní setkání. Raději buďme online hodinu, než mít jen 15 minut kvůli cestování.

Stáhněte si zdarma

"JAK INVESTUJÍ SVĚTOVÍ MILIARDÁŘI?"

zpracováním osobních údajů