Hledám nové kolegy!

i-want-youPo více jak 3 letech na pozici aktivního makléře a vybudování stabilního portfolia cca. 400 klientů přecházím od roku 2016 do role manažera obchodní skupiny. Samozřejmě, že poradenství klientům se budu v menší míře věnovat i nadále, nicméně mých hlavním cílem je předat své zkušenosti a odbornost nováčkům a prostřednictvím nich tak pomoci mnohem více lidem šetřit čas a peníze, předcházet problémům a řešit je pokud už přijdou, dát jim přístup k exkluzivním možnostem řešení a hlavně, získat v Allrisku důvěryhodného partnera na roky vzájemné spolupráce.

 

Odkud můžou například přijít noví členové mého týmu?

dashboard-favicon-16x16

Kolegové z konkurenčních finančně poradenských firem, bank nebo pojišťoven, kteří nejsou spokojení ve svém působišti nejen tím, že se akt reálné pomoci lidem odsunul v prioritách firmy až někam na poslední místo.

dashboard-favicon-16x16Obchodní zástupci různých oborů (telekomunikace, energie, hmotné zboží různého typu), kteří nemají problém s telefonováním, domluvením si schůzek, obchodním jednáním, plánováním si času a kteří cítí, že jejich současný produkt není pro jejich dlouhodobou kariéru to pravé ořechové.

dashboard-favicon-16x16

Kdokoliv se silnou motivací vyměnit zdánlivou jistotu zaměstnaneckého poměru za dráhu podnikatele, který má osud ve vlastních rukou. Takovéto lidi se silným osobním příběhem a touhou po změně moc rád poznám, i kdybychom si měli jen popovídat u kávy a vzájemně se inspirovat.

Koho jako skupina hledáme?

Na co může mimo jiné těšit kvalitní makléř?


Facebook

Twitter